ЧИТАЙ, – УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!!!

Пропонуємо познайомитись з супер-пригодницькою книгою «Україна понад усе! Що було б, якби.?». Захопливі фантастично-історичні пригоди для дітей дозволяють відкривати світ і потрапляти у місця, недосяжні у реальному житті. Разом із головним героєм ви візьмете участь в унікальних, часто дуже ризикованих, випробуваннях. Все це захоплює з головою читачів і просто не дозволяє відірватися від книги. Цікаве художнє видання, яке підійде як молодшим читачам, так і підліткам.

Сюжет з загадковими подіями: сучасний тінейджер-блогер Богдан знаходить козацький скарб чарівну булаву Богдана Хмельницького. І та відкриває йому портал до паралельної реальності сучасної України, але дуже гарної та щасливої. Потрапляючи в альтернативний Київ, хлопець бачить навколо усміхнених та заможних людей. З цікавості, чому все так змінилося, він іде до історичного музею. Тамтешній Хранитель знань відправляє його в минуле, саме туди, де все пішло не так…

Ця історично-пригодницька повість точно не дасть вам занудьгувати, ви не можете заснути, тому що дуже захочете дізнатись, що ж станеться з вашими улюбленими героями.

Хочете розвідати, чим особливі книги української письменниці Ольги Дужак, дивіться онлайн-зустріч: https://www.youtube.com/watch?v=M7HwPUrTuyc&ab_channel=%D0%A2%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%92%D0%86%D0%A2%D0%90

Якщо тобі 6-16 років – приєднуйся до нас. У Городоцькій дитячій бібліотеці драйвово, тож не пожалкуєш! Сучасні, щирі, вражаючі, емоційні, дотепні й фантастичні книги для тебе!

Література для дітей та підлітків це суперздатність, суперскіл та суперможливість прокачати себе на повну! Читайте огляд і обирайте книги до особисто вашого смаку!

Нехай запропоновані книги, перетворять похмурі, сірі осінні дні на час, повний захопливих і цікавих пригод разом з героями, яких зустрінете під час читання.

Запрошуємо усіх відвідати дитячу книгозбірню та вибрати найцікавішу книгу!!!

Отож, ЧИТАЄМО І ПЕРЕМАГАЄМО!!!
https://www.instagram.com/gorodok_library_kids/

https://twitter.com/gorodok_library

https://www.tiktok.com/@gorodok_library_kids

#Городоцька_дитяча_бібліотека

#Городоцька_бібліотека_для_дітей

https://www.crbgorodok.km.ua/%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D0%B4%D1%96%D1%82%D0%B5%D0%B9/

#Український_інститут_книги #УІК #Українськийінституткниги

#програмапоповненнябібліотечнихфондів

      Працівники Городоцької дитячої бібліотеки взяли участь у Всеукраїнській онлайн-школі «Бібліотеки. Діти. Громади», яку організували та провели спеціалісти Національної бібліотеки України для дітей. Мета заходу надання практичних рекомендацій щодо здійснення бібліотечно-інформаційного обслуговування користувачів-дітей. Організатори двохдневого фахового семінару з актуальних проблем дитячого читання донесли до слухачів, бібліотечних працівників територіальних громад Хмельницької області, багато корисної та цікавої інформації, зокрема генеральний директор НБУ для дітей Алла Іванівна Гордієнко,  наголосила на актуальності надання культурних послуг бібліотеками для дітей територіальних громад у надзвичайних умовах воєнного часу, як запоруці успіху спроможної громади.

Бібліотекарі Городоцької дитячої книгозбірні вдячні за можливість стати учасниками даного професійного спілкування й отриману цікаву необхідну інформацію.

      9 листопада, з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури і аматорів народного мистецтва, бібліотечні працівники Городоцької громади зібрались на офлайн-зустріч «Професія в тривалістю життя». На зустрічі присутні обговорювали роботу бібліотек і обслуговування користувачів в умовах воєнного стану, роль бібліотеки в громаді, яка є інформаційною службою, точкою опори, місцем сили і простором для спільнодії. На посиденьки також завітали заступник начальника відділу культури Щур Сергій, колеги, віддані читачі. Музичне вітання подарували вихованці Будинку дитячої творчості з керівником Мисик Т.Д.

Усі спілкувались, ділились досвідом роботи в нелегкий час, своїми особистими історіями та відчували особливу бібліотечну атмосферу. Дякуємо усім, хто приділив увагу, час для зустрічі, які необхідні в сьогоденні та які згуртовують бібліотечну спільноту.