Городоцька дитяча бібліотека 

📚📖 до Дня вшанування пам’яті дітей💔, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України підготувала та презентувала книжково-ілюстративну виставку-пам’яті «НЕД🚫ЧИТАНА КАЗКА»🧸📗📘📙📓

 4 червня

😢 – День вшанування пам’яті дітей💔, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. До цієї сумної дати Городоцька дитяча бібліотека 📚📖підготувала та презентувала книжково-ілюстративну виставку-пам’яті 
«НЕД🚫ЧИТАНА КАЗКА»🧸📗📘📙📓
Лише з дня повномасштабного вторгнення армії рф на територію України внаслідок збройної агресії росії загинуло 484 ❗️ українські дитини. Кількість загиблих від війни дітей уже переважає саму кількість днів, скільки триває ця повномасштабна війна. За 466 днів – на кожен день випадає смерть дитини😢. І це один із найстрашніших підрахунків, який може вести держава.
Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Щодня вона несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Тільки за офіційними даними правоохоронних органів України, на сьогодні 998 дітей❗️ отримали поранення389❗️ зникли безвісти19 505❗️ примусово депортовані на територію держави-агресора. Напевно, ці цифри не є остаточними і повними.
З 2021 року рішенням Верховної Ради України 4 червня запроваджено державний пам’ятний день – День вшанування пам'яті дітей👨‍👧, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України💙💛️.
російська федерація систематично порушує міжнародне право, норми міжнародних документів, що відкривають можливість порушувати питання про визнання російської агресії в Україні актом геноциду проти української народу💙💛.
Не пробачимо😢💔. Докладемо усіх зусиль, щоб покарати кожного росіянина, від рук якого постраждала українська дитина.

 Діти

🥰 – це цвіт Землі, майбутнє Української держави💙💛, найдорожчий скарб батьків. Традиційно в перший день літа, 1 червня, відзначається Міжнародний день захисту дітей 🌞 – прекрасне свято радості і надії.
З нагоди цієї події у Городоцькій дитячій бібліотеці 📕📗📘📙відбулась розважально-ігрова програма «Я дитина українська, Вкраїнського роду»💙💛, на яку були запрошені учні 3 класу❤️ ліцею №3 зі вчителькою Чемес Г.В. 🔖 та батьками. Ігрова форма свята добре активізує читання🔶, стимулює малят звертатися до художньої🔶, науково-пізнавальної 🔶, довідкової літератури 🔶, розвивати логічне мислення🔶.
Захід 📚📖 здійснювався у гостинній та доброзичливій атмосфері, діти приймали участь в конкурсахрозвагахвікторинах, які підготували бібліотечні працівники. Також третьокласники читали книжки🔖, грали в ігри🔖, складали пазли🔖, та головне – записалося багато нових читачів🔖.
Відбулась презентація книжкової виставки-інсталяції «Book-sammer – книжкове літо»🌞. А на закінчення свята діти утворили бібліотечний флеш-моб🥰 на ганку бібліотеки з кращими побажаннями. Приєднуйтеся й ви до нашої бібліотечної спільноти!🥰🤩
1 червня також відзначається Всесвітній день батьків❤️, адже саме на них покладена найбільша відповідальність за виховання дитини. Всі діти потребують підтримки та захисту від дорослих.
Любі діти🥰🤩❗️ Ви – майбутнє нашої держави 💙💛, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідними громадянами України.💙💛
Отож, ЧИТАЄМО І ПЕРЕМАГАЄМО 💙💛️❗️