Чудовими травневими днями, коли все довкола буяє та квітує, ми відзначаємо надзвичайно світле свято – День матері. У Городоцькій бібліотеці для дітей відбувся захід присвячений матусям. Святково зібрані учасники свята – учні 5-б класу Городоцького ліцею № 1зі класним керівником Людмилою Григорівною Липко описали материнську любов та ніжність найдорожчої людини кожного із нас, за допомогою віршів, пісень. Цікавим на заході було те, що  діти розповідали про своїх матерів, чим вони керуються протягом життя, їхні уподобання і характер, які вони ніжні, турботливі і ласкаві…
Гості свята –запрошені матері, бабусі, братики і сестрички залюбки погралися у конкурси-ігри з учасниками, ліцеїсти майстерно зіграли сценку «7 дочок». Увагу присутніх привернула книжково-ілюстративна виставка «Материнство – найвища святість».
Захід провели у теплій дружній атмосфері. Завершилася зустріч врученням букетами-подарунками виготовленні своїми руками.
Метою даного заходу є виховувати любов до матері; зміцнення сімейних відносин, вчити бути турботливими, ніжними, ласкавими по відношенню до близьких, формувати високоморальні особистісні якості дітей.Немає коментарів:

Дописати коментар