Країна добрих казок
21 березня відмічаємо Міжнародний день лялькаря, а 27 березня – Міжнародний день театру, під час якого вшановують людей театрального мистецтва, а також людей, які виготовляють ляльки. Ці види мистецтв поєдналися у творчості гуртка «Книга і лялька» районної бібліотеки для дітей.
Кожен маленький читач, переступивши поріг дитячої бібліотеки, потрапляє в світ дитинства, книги, читання. Його чекають кольорові книжки, цікаві картинки, газети, журнали та лялькові вистави.
30 років поспіль працює бібліотечний гурток «Книга і лялька» і займає все більшу популярність серед найменших читачів бібліотеки. Юні відвідувачі гуртка із задоволенням відкривають для себе світ творчості. Діти мають можливість побувати у ролі : актора, ляльковода, драматурга, режисера, костюмера, художника, композитора, звукооформлювача. Тут поєднуються особисті і суспільні інтереси, розвивається творча активність, ініціатива читачів. У репертуарі багато вистав, з якими діти виступають під час проведення різноманітних заходів. 
Під час зимових канікул дітвора була у захваті від вистави «Зимова казка», майстер-класу «Найкраща іграшка – виготовлена власноруч», літературної вікторини «Мандрівка у казку», вистави на сучасний лад «Рукавичка», де юні ляльководи цікаво і змістовно продемонстрували дії у веселій, пізнавальній та ігровій формі. Ролі казкових персонажів майстерно зіграні юними акторами лялькового театру.
За допомогою ляльок актори здатні створити яскраві образи героїв книг, передати характерні риси людського характеру, форми поведінки, вони вкладають в «уста» ляльок, а подеколи і без слів, а лише грою, повчальний зміст, важливу інформацію, пробуджують інтерес до читання, любов до художнього слова, популяризують кращі зразки української та світової літератури.
Головним завданням будь-якої лялькової вистави є вміння розважити глядачів, а часом не лише спонукати посміятись, а й поміркувати. 

Тож, зі святом вас, юні лялькарі та театрали! Бажаю вам розвитку творчих здібностей та вдячних оплесків глядачів!

Немає коментарів:

Дописати коментар