Українська мова – це безмежний океан. Вона мелодійна, як пісня солов’їна. Тому, щорічно 21 лютого ми відзначаємо Міжнародний день рідної мови.       

Свято рідної мови відбулось в  Городоцькій бібліотеці для дітей. Ведучі свята – учні гімназії 1(5)-б класу – Бобко Вікторія, Зьомок Максим зі класним керівником Лілею Костянтинівною Ярчак повели глядачів у чудовий світ української мови: розповіли про глибокі коріння рідної мови, про її особливість. А яке свято без української пісні, – «Це моя Україна», «Мова єднання», «Пісня щастя», «Україна – мати» та ін. виконали – Петрова Карина, Гриньов Олександр, Кучер Артур, Томчук Анастасія та Залевська Ольга.

Присутні на святі учні 1(5)-а класу відгадували загадки, продовжували прислів’я, познайомились з книгами, розміщеними на книжково-ілюстративній виставці «Наша мова – калинова». 

Завершилася зустріч побажаннями, щоб юні читачі залишили у своєму серці хоча б одну краплину любові до рідної мови, щоб завжди пам’ятали, про те багатство, яке є у кожного з нас, і багатство це - наша рідна мова.
Немає коментарів:

Дописати коментар