Основа життя i мого, i Вiтчизни.
I доля моя мiй Закон Основний.
Відомо, що кожна держава, окрім своїх символів – гімну, прапора та герба, – має ще й Конституцію. Вона  визначає головний порядок у державі та права її громадян.
У Городоцькій бібліотеці для дітей  до дня Конституції було проведено презентацію книжкової виставки-поради «Конституція і ваші права», за допомогою якої, юні читачі дізнаються історію створення Конституції України, основні її засади, підібрані твори  виховують почуття патріотизму до своєї держави. Також  дітям бібліотекарі пропонують переглянути віртуальне турне «Від Конституції Пилипа Орлика до наших днів» та прийняти участь у правовій вікторині «Закон і право для всіх єдині».
Конституція – це гордість країни, день її прийняття вважається великим святом. Цей документ є першорядним і найважливішим.  День Конституції – державне свято, яке відзначають на честь прийняття першої Конституції України 28 червня 1996 року. Завдяки цій події, правові основи незалежності України, її суверенітет і територіальна цілісність були офіційно закріплені.
Отож, приходьте до бібліотеки і дізнайтесь більше про права, свободи й обов’язки людини і громадянина України.
Немає коментарів:

Дописати коментар