УВАГА, ПОВІСТЬ-ФЕЄРІЯ!!!

Наближається Різдво і різдвяному ангелу точно відома справжня історія Різдва Христового! А ми пропонуємо зворушливу повість про пошук щастя «АНГЕЛ ЗОЛОТЕ ВОЛОССЯ» української письменниці Зірки Мензатюк.

Це глибока та багатогранна книжка про звичайну школярку Галинку, яка навчається у звичайній київській школі. Разом з нею навчаються діти різних батьків, як і у будь-якій іншій школі: бідні та багаті, зухвалі та жадібні. Але, як відомо, діти копіюють поведінку своїх батьків, повторюють їх слова, а інколи і вчинки.

На дівчинку чекає багато пригод, цікавих і часом небезпечних, випробування, мандрівка в далеку давнину, де Галя побачить княжий Київ, дізнається секрети старовинного мистецтва, а заодно й захопливу історію одного з найзнаменитіших шедеврів Київської Русі – геніального творіння Алимпія Іконописця. А ще в неї з’явиться незвичайний друг – Ангел Золоте Волосся. Таке довге ім’я виникло недаремно, так названо ангела, зображеного на одній зі старокиївських ікон. Він допоможе Галі здобути одне з найважливіших людських умінь – уміння бути щасливою.

Рекомендуємо читати книгу «Ангел Золоте Волосся» дітям разом з батьками. По-перше, щоб обговорювати ситуації та стосунки, що складаються між дітьми. По-друге, батьки зможуть краще зрозуміти вчинки дітей. А по-третє, ви зможете разом здійснити подорож у минуле і дізнатися деякі секрети і таємниці знаменитої Києво-Печерської Лаври. «Ангел Золоте Волосся» нагадає усім читачам: і дорослим, і малечі про те, що ДИВО справді існує, що воно може статися з кожним із нас. Просто потрібно ПОВІРИТИ у нього.

У різдвяні дні в серці кожної людини утверджується віра в те, що Господь піклується про людей і в найважчі часи дарує надію на порятунок та перемогу добра.

Хай ангел торкнеться Вас ніжно крилом,

Зігріє вам серце Різдвяним теплом.

Здоров’я і щастя, Різдвяної казки!

І миру, і злагоди, Божої ласки!

Христос ся рождає! Славімо Його!!!

Отож, запрошуємо усіх відвідати дитячу книгозбірню та вибрати найцікавішу книгу!!!
#Городоцька_дитяча_бібліотека

#Городоцька_бібліотека_для_дітей

https://www.crbgorodok.km.ua/%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D0%B4%D1%96%D1%82%D0%B5%D0%B9/

https://rbdgorodok.blogspot.com/

#Український_інститут_книги #УІК #Українськийінституткниги

#програмапоповненнябібліотечнихфондів

Немає коментарів:

Дописати коментар