Хай оживає істина стара:
Людина починається з добра.
У всьому світі 5 грудня відзначають День волонтера. З  цієї нагоди в Городоцькій бібліотеці для дітей відбулася зустріч «Волонтер: людина честі».
Учні ліцею № 1 8-х класів, діти-помічники волонтерів з ліцеїв, гімназій, шкіл  всього району зустрілись з керівником волонтерської групи Городоччини Зацерківним М.В., отаманом Городоцької козацької десантної Січі Ференсом А.С., волонтерами, які ремонтують бойову техніку і відправляють на Схід, де ведуться бойові дії.
Присутні на зустрічі отримали не тільки  історичну інформацію, але й пропустили крізь себе всі жахи та біль сучасної війни.
Представники влади: перший заступник голови адміністрації Зборовський С.А., секретар міського голови Гріх О.І., представники Хмельницької громадської організації «За конкретні справи», голова ради ветеранів Воротна Л.В. вручили усім присутнім волонтерам – і дорослим, і дітям подяки та подарунки.
Волонтерська діяльність має неоціненне значення, тільки добро збереже чарівний світ нашої рідної землі. Коли кожен із нас буде добрим і милосердним, справедливим, щирим, буде жити за правилами людяності і добра, наше спільне життя і майбутнє буде щасливим і прекрасним. 
Немає коментарів:

Дописати коментар