УВАГА! УВАГА!!! Городоцька дитяча бібліотека презентує ТИЖДЕНЬ ЧИТАННЯ «Веселковий книгосвіт» в рамках першого в Україні Національного тижня читання під егідою Українського інституту книги спільно з Міністерством культури та інформполітики України.

До вашої уваги протягом ТИЖНЯ будуть представлені книги найулюбленіших ваших кольорів, різних жанрів та стилістики, різних вікових категорій, отож розпочинаємо…

Усім, хто любить енергію переможця, драйву та кохання презентуємо книжково-ілюстративну виставку «ДРАЙВОВА ДНЮХА» з найпотужнішим кольором обкладинок – ЧЕРВОНИМ.

Якщо тобі 6-16 років – приєднуйся до нас. У Городоцькій дитячій бібліотеці драйвово, тож не пожалкуєш! Сучасні, щирі, вражаючі, емоційні, дотепні й фантастичні книги для тебе!

Завдяки Українському інституту книги (УІК) та «Програмі поповнення фондів публічних бібліотек» читачі Городоцької дитячої бібліотеки отримали найкращі книги сучасної української та світової літератури.

Література для дітей та підлітків це суперздатність, суперскіл та суперможливість прокачати себе на повну!

Отож, запрошуємо усіх відвідати дитячу книгозбірню та вибрати найцікавішу книгу!!!
#Городоцька_дитяча_бібліотека

#тижденьчитання, #кольорові_читання, #знайдисвоюкнижку

#національний_тиждень_читання, #Національнийтижденьчитання

#Городоцька_бібліотека_для_дітей

https://www.crbgorodok.km.ua/%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D0%B4%D1%96%D1%82%D0%B5%D0%B9/

#Український_інститут_книги #УІК #Українськийінституткниги

#програмапоповненнябібліотечнихфондів

#Абабагаламага #Ababahalamaha

Немає коментарів:

Дописати коментар