УВАГА! Городоцька дитяча бібліотека презентує книжково-ілюстративну інсталяцію «BOOK ТУСНЯ», на якій представлені книги з ФІОЛЕТОВИМИ обкладинками.

Фіолетовий колір один з найзагадковіших і таємничих, його люблять творчі люди художники, актори, дизайнери. Фіолетовий відтінок уособлює натхнення, заклик до творення, асоціюється з магією, благочестям, підкреслює чарівництво і романтичність, єднання з космічним простором. Ще фіолетовий має безліч відтінків: колір чорносливу, баклажановий, пурпуровий, аметистовий, лавандовий, ірисовий, фіалковий, бузковий, інжировий. Любителі фіолетового кольору часто мають незвичайний інтелект. Символом такого цікавого кольору є сова, цей птах володіє такою ж яскравою енергетикою, неприборканої силою, але при цьому стримана, мудра і спокійна. У геральдиці фіолетовий колір символізує силу, гідність, могутність, владу, високий статус при народженні, що забезпечило йому широку поширеність в оформленні гербів принців, перів і інший шляхетної знаті.
Якщо тобі 6-16 років – приєднуйся до нас. У Городоцькій дитячій бібліотеці драйвово, тож не пожалкуєш! Сучасні, щирі, вражаючі, емоційні, дотепні й фантастичні книги для тебе!

Завдяки Українському інституту книги (УІК) та «Програмі поповнення фондів публічних бібліотек» читачі Городоцької дитячої бібліотеки отримали найкращі книги сучасної української та світової літератури.

Література для дітей та підлітків це суперздатність, суперскіл та суперможливість прокачати себе на повну!

Отож, запрошуємо усіх відвідати дитячу книгозбірню та вибрати найцікавішу книгу!!!

#Городоцька_дитяча_бібліотека

#тижденьчитання, #кольорові_читання, #знайдисвоюкнижку

#національний_тиждень_читання, #Національнийтижденьчитання

#Городоцька_бібліотека_для_дітей

https://www.crbgorodok.km.ua/%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D0%B4%D1%96%D1%82%D0%B5%D0%B9/

https://rbdgorodok.blogspot.com/

#Український_інститут_книги #УІК #Українськийінституткниги

#програмапоповненнябібліотечнихфондів

Немає коментарів:

Дописати коментар