УВАГА! Городоцька дитяча бібліотека пропонує ознайомитись з книжково-ілюстративною інсталяцією РУДИЙ «KIDS HOUSE». Всі книги вирізняються незвичайними яскравими палітурками, веселими і захоплюючими пригодами, гумором, а також повчальними історіями, які виховують в дітях тільки позитивні якості.

Якщо ти весела, позитивна та цікава людина, то ця виставка саме для вас!!! Адже жовтогаряче забарвлення, ще називають помаранчевим, оранжевим, апельсиновим, персиковим, кораловим і навіть морквяним. Колір полум’я, бадьорості, сміливості, який асоціюється з рудим котиком та пахне мандаринками.

Якщо тобі 6-16 років – приєднуйся до нас. У Городоцькій дитячій бібліотеці драйвово, тож не пожалкуєш! Сучасні, щирі, вражаючі, емоційні, дотепні й фантастичні книги для тебе!

Завдяки Українському інституту книги (УІК) та «Програмі поповнення фондів публічних бібліотек» читачі Городоцької дитячої бібліотеки отримали найкращі книги сучасної української та світової літератури.

Література для дітей та підлітків це суперздатність, суперскіл та суперможливість прокачати себе на повну!

Отож, запрошуємо усіх відвідати дитячу книгозбірню та вибрати найцікавішу книгу!!!
#Городоцька_дитяча_бібліотека

#тижденьчитання, #кольорові_читання, #знайдисвоюкнижку

#національний_тиждень_читання, #Національнийтижденьчитання

#Городоцька_бібліотека_для_дітей

https://www.crbgorodok.km.ua/%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D0%B4%D1%96%D1%82%D0%B5%D0%B9/

https://rbdgorodok.blogspot.com/

#Український_інститут_книги #УІК #Українськийінституткниги

#програмапоповненнябібліотечнихфондів

Немає коментарів:

Дописати коментар