ВЕЛИКДЕНЬ – одне з найсвітліших християнських свят, що сповнює серця радістю, добром, надією і любов’ю. У Городоцькій бібліотеці для дітей презентовано книжкову інсталяцію «Писанкове дзвінкослово».

         На виставці багато цікавої інформації про народні великодні традиції, обряди та звичаї, історія виникнення писанки, секрети писанкарського мистецтва, дитяча Біблія, виникнення християнства, православна християнська етика, розповіді про святих, також легенди, прислів’я, приказки, загадки, вірші, присвячені Світлому святу. Про Великий день у народі кажуть: «Не щодень Великдень», «Не я б’ю – верба б’є, за тиждень Великдень», «Їж ковбаску, поки Паска», «Діждались ми паски, а далі діждемо і Божої ласки»

Довгоочікуваний день Воскресіння Христового є для нас невичерпним джерелом життя і радості. Ця радість переповнює небо, землю, глибинні стихії, а також наші серця. Український народ, споконвіку шанобливо з безмірною любов’ю готується до приходу весни, наповнюючи час Великого Посту та Пасхальний період особливою турботою про оновлення власної душі, а також окрасу родинної оселі, предметів побуту, святкового столу, різноманітних атрибутів, що супроводять і підкреслюють значущість Великодня.

Тож, зичимо всім миру, любові, достатку, радісних Великодніх свят і смачної паски!

Христос Воскрес! То ж славимо усі!..
Сміється сонечко в усій його красі!
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!


Немає коментарів:

Дописати коментар