УВАГА, ДЕТЕКТИВ-ПРИГОДА!!!

Якщо тобі 6-16 років приєднуйся до нас. У Городоцькій бібліотеці для дітей драйвово, тож не пожалкуєш! Сучасні, щирі, вражаючі, емоційні, дотепні й фантастичні книги для тебе!

Пропонуємо мультиково-захопливу книжку «Історії одного домовичка» для читачів 7-10 років або для читання дошкільнятам дорослими.

Це книга зі серії про славетного детектива котика Мурро, що дуже полюбилася українським дітям. Цього разу Мурро і його товариш малий домовичок вирушають на конкурс талантів. Разом вони пережили багато непередбачуваних і захоплюючих пригод, підтримували один одного і завжди готові прийти на допомогу, як взірець справжньої дружби. Водночас, вони вміли дружити і знаходити спільну мову з усіма, хто їх оточував.

Історії про пригоди домовичка і кота достатньо цікаві, осучаснені, просякнуті добром та гумором. Книжка справді буде цікавою для дітей, - у ній достатньо гарних малюнків, кожна розповідь має логічне закінчення, приємний для читання папір і шрифт.

Завдяки Українському інституту книги (УІК) та «Програмі поповнення фондів публічних бібліотек» читачі Городоцької бібліотеки для дітей отримали найкращі книги сучасної української та світової літератури.

Література для дітей та підлітків це суперздатність, суперскіл та суперможливість прокачати себе на повну! Читайте огляд і обирайте книги до особисто вашого смаку!
Немає коментарів:

Дописати коментар